O nás

Spoločnosť VKPAK Machinery so sídlom v Šanghaji, poprednom čínskom meste, čínskom ekonomickom, finančnom, obchodnom a prepravnom centre. Sme hrdí nielen na vysokú kvalitu nášho stroja, ale aj na vynikajúci zákaznícky servis. Za účelom poskytovania efektívnych nákupných služieb na jednom mieste, spoločnosť VKPAK, ktorá začala od výrobcu etiketovacích strojov, tiež investovala a zdieľala niekoľko tovární z plniacich strojov, uzatváracích strojov a baliacich strojov. Naši technici v oblasti výskumu a vývoja môžu pre profesionálne stroje vyrobiť profesionálne riešenie podľa rôznych požiadaviek klienta vo všetkých priemyselných odvetviach, ako sú potraviny a nápoje, kozmetika, chemikálie, pesticídy, informácie, komunikácia atď. Výhodou balenia je riešenie podľa vašich potrieb. a poslanie.

Zameriavame sa na samolepiace etiketovacie riešenia pre všetky typy a tvary obalov. Ak máte etiketovacie stroje pre váš výrobný proces, môžeme poskytnúť jednoduché alebo správne riešenie, ktoré vyhovie vašim konkrétnym aplikáciám.

Factory Show

Záleží nám na vysokej kvalite, vysokom výkone a špičkových užívateľoch využívajúcich feelling. A radi sa podelíme o našu technologickú výhodu s našimi oceňovanými klientmi. V dlhodobej spolupráci s dobre konajúcim podnikom sme sa naučili ich pokročilé skúsenosti a technológie riadenia a získali veľa zdokonalenia a inovácie.

VKPAK založený na trendoch a porozumení automatizačného zariadenia, bol vierou v technologické inovácie, sebarozvojový prístup k sebarozvoju poháňaný požiadavkou trhu, dopyt na trhu vedie k dlhodobému rozvoju podniku, spoločnosť bola poprednou technológiou , vynikajúca kvalita, dobré technické služby ,, ktoré majú dobrú povesť a veľkú podporu od domácich a zahraničných podnikov. 80% objednávok prichádza k stálym zákazníkom a na odporúčanie zákazníkov.

Vaša podpora a spokojnosť je smerom a imputom nášho úsilia. Ukážeme vám všetky naše výhody, vyrastajme spolu. Sme si istí, že s vami môžeme spolupracovať na dlhodobom a priateľskom podnikaní. Kvôli vašej dôvere a našim službám a stroju.

Náš tím