Automatická orientácia okolo etiketovacieho stroja

Automatická orientácia okolo etiketovacieho stroja
Etiketovací stroj s orientovaným omotaním okolo je riadený servomotorom (presný štítok je 1 mm), je vhodný pre akýkoľvek druh okrúhlych nádob. Všetky elektrické časti etiketovacieho stroja sú vyrobené na Taiwane alebo v Japonsku. Tri body drží mechanizmus umožňuje vysokú presnosť označenia pre okrúhle fľaše. Pneumatická ovinovacia stanica pre všestranný priemer fľaše. Automatický orientačný štítok okolo etiketovacieho stroja na štítkovanie na obvode povrchu alebo na inom zakrivenom povrchu pre plastové sklo pre domáce zvieratá z plastových okrúhlych fliaš, pohárov, plechoviek, plechoviek atď. Má voliteľné detekčné zariadenie na určovanie polohy obvodu, umožňuje uvedenú polohu označiť jednoduchou alebo dvojitou nálepkou.

Presnosť označovania± 1 mm (bez chyby produktu a štítku);
ZdrojAC220V 50 / 60Hz 700W
Rýchlosť dopravníka5 ~ 25 metrov / minútu;
Rýchlosť označovania10 ~ 35ks / min (týka sa produktu, veľkosti štítku);
Rýchlosť výstupu nálepkyKrokový motor: 5 ~ 19 metrov / minútu
Servomotor: 5 ~ 25 metrov / minútu
Veľkosť aplikačnej fľašeVonkajší priemer: Φ25-100mm;
Výška: 25 mm ~ 300 mm;
Použiteľná veľkosť štítkaDĺžka štítku: 20 mm ~ 290 mm;
Šírka štítku (šírka základného papiera): 20 mm ~ 120 mm; 180 mm (voliteľné)
Vnútorný priemer papierovej roleΦ76mm
Vonkajší pr. papierovej roleMax. 300 mm
Veľkosť (L * W * H)2 000 mm × 1 150 mm × 1 500 mm
Váha185 kg

Vlastnosti:

1. Majte podľa svojich možností funkciu určovania polohy. Tiež je možné realizovať jednu alebo dve nálepky v režime označovania.

2. Etiketovacia hlava je pohodlne nastaviteľná, rýchlosť etiketovania je automaticky synchrónna s rýchlosťou dopravného pásu, aby sa zabezpečilo presné etiketovanie.

3. Rýchlosť dopravnej linky, rýchlosť tlakového pásu a rýchlosť výstupu štítku je možné nastaviť a zmeniť pomocou ľudského rozhrania PLC.

4. Použite slávnu značku PLC, krokový alebo servomotor, ovládač, snímač atď., Konfigurácia kvalitných komponentov.

5. Vhodné pre etikety s pevným bodom a pozíciou guľatých fliaš.

6. Použite gumený mechanizmus diferenciálu medzi kolesami, plynulú zmenu rýchlosti invertora, rozdelenú na ľubovoľné medzery. Pri výmene výrobkov nie je potrebné meniť technické parametre.

7. Používajte importovaný servomotor známej značky, ktorý zaisťuje vysokú rýchlosť, presnosť a stabilitu.

8. Použitie polohovania valcov, rýchle pôsobenie a použiteľné pre širokú škálu špecifikácií produktu.

9. Gumené koleso valiace sa na štítkoch, dlhá životnosť. Značenie polohy je vysoko presné značenie.

10. Presnosť označenia ± 0,5 mm.

Ostatné doplnkové zariadenia Úvod:

1. Môžu byť dodané rôzne riešenia etikiet pre rovný povrch, okrúhle etikety, etikety so zúženým obalom. Jeden výrobok môže obsahovať jednu nálepku, dve nálepky alebo viac štítkov, a tiež môže jednu nálepku dokončiť na jednej strane, na dvoch stranách, na troch stranách alebo na viacerých stranách.

2.Môžeme vám dodať voliteľný otočný stôl na odškriepenie fliaš, ktorý je možné pripojiť priamo pred etiketovací stroj, operátori môžu fľaše položiť na otočný stôl, potom otočný stôl odošle fľaše do etiketovacieho stroja do etiketovacieho stroja automaticky.

3. Môže sa tiež zhodovať s kontrolou hmotnosti, detektorom kovov, strojom na plnenie fliaš, uzatváracím strojom, strojom na šitie, strojom na potlač krytu, atramentovou / laserovou / TTO tlačiarňou atď.