Rohový štítkovací automat s automatickou krabičkou

Rohový štítkovací automat s automatickou krabičkou
Stroj je široko používaný v kozmetike, potravinárstve, medicíne, dennej chémii, elektronike, hračkách, hardvéri, plastoch a iných priemyselných odvetviach a je možné ho aplikovať na rôzne rovinné štítky a výmena poťahovacieho mechanizmu môže zodpovedať nerovnomernému označovaniu povrchu; a stroj má výhody vysokej stability, dobrého efektu označovania, bez vzduchových bublín, bez záhybov a presného označenia.

Parametre etiketovacieho stroja
Dĺžka štítku10 mm x 300 mm
Šírka štítku10 mm x 150 mm
Vonkajší priemer štítku300 mm x 350 mm
Rolový štítok vnútorný priemer70 mm x 75 mm
Presnosť± 1 mm
Rýchlosť štítku30 ~ 120ks / min
Rýchlosť dopravníka5 ~ 25 m / min
Vhodný typ štítkuŠtítok s nálepkou (k dispozícii je priehľadný štítok)
Pracovný tlak vzduchu0,4-0,6 MPa
Napätie220 V str. ± 10 50 Hz
Moc1 500 W
Váha230 kg
Celkový rozmer2 000 mm × 800 mm × 1 500 mm

Hlavné rysy

1) Široký rozsah použitia, môže vyhovieť potrebám označovania všetkých okrúhlych fliaš alebo označovania štvorcových fliaš, prepínanie štítkov medzi fľašami je jednoduché, ľahko nastaviteľné

2) Presnosť štítku je dobrá, obchádzka štítku prijíma usmerňovací mechanizmus, páska sa neodchyľuje, poloha štítku a sklon sú nastaviteľné a nastavenie nemá mŕtvy uhol.

3) Kvalita štítku je vynikajúca, použite pás pružného krytu, štítok je plochý, bez vrások, zlepšite kvalitu balenia.

4) Aplikácia je flexibilná, etiketovací stroj stojaci na fľaši je vybavený funkciou automatického oddeľovania fliaš, môže byť vyrobený v jednom stroji a tiež môže byť spojený s výrobnou linkou.

5) Inteligentné riadenie, automatické fotoelektrické sledovanie, neoznačenie, neštandardná automatická korekcia a automatická detekcia štítkov, zabránenie úniku a odpad zo štítkov.

6) Vysoká stabilita, podporné zariadenie beží 7 × 24 hodín, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, snímač fliaš KEYENCE, snímač presnosti štítkov Leuze.

7) Nastavenie je jednoduché, rýchlosť označovania, rýchlosť prepravy a rýchlosť oddeľovania fliaš umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti a nastavenie sa vykonáva podľa požiadavky.

8) Silný a odolný, prijať mechanizmus na nastavenie troch tyčí, plne využívať stabilitu trojuholníka, celý stroj je pevný a odolný. Je vyrobený z plnej nehrdzavejúcej ocele ss304, čo zodpovedá požiadavkám výroby GMP.

Podrobnosti o automatickom kartónovom obale na označovanie rohov

Detaily

Odvíjací mechanizmus

Používa štítok s valčekom. Mechanizmus sa odvinie, keď je stroj v prevádzke.
--Aplikácia štítku: lepiaci štítok, suchá lepiaca fólia, kód elektronického dohľadu, čiarový kód atď.
--Aplikácia produktu: Výrobky potrebné na pripevnenie štítkov alebo fólií na plochý, veľký oblúk

Funkcia pohonu

Vytiahne štítok, čím sa zvýši jeho presnosť. Je to jednoduché zariadenie, ktoré sa ľahko ovláda. a môže zabrániť vychýleniu štítku.

Senzor

Podpora dlhej práce, žiadne horúce, presná detekcia, jednoduchá obsluha. Bude snímať štítok, keď je stroj v prevádzke. Takže môže zvýšiť presnosť.

Krycí mechanizmus

Jednoduché nastavenie, štandardné formovanie, bez vrások, bez bubliniek

Materiál stroja

Silný a odolný, prijať mechanizmus na nastavenie troch tyčí, plne využívať stabilitu trojuholníka, celý stroj je pevný a odolný. Je vyrobený z plnej nehrdzavejúcej ocele ss304, čo zodpovedá požiadavkám výroby GMP.

Komponenty

Vysoká stabilita, Podporné zariadenie pracuje 7 × 24 hodín, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, snímač fliaš KEYENCE, snímač presnosti štítkov Leuze.

Atramentová tlačiareň

Môže byť vybavený atramentovým tlačiarenským strojom, ktorý dokáže online tlačiť dátum výroby a číslo šarže, znížiť proces balenia fľaše a zvýšiť efektivitu výroby.

Pásková tlačiareň

Môže byť vybavený páskovým tlačiarenským strojom, ktorý dokáže online tlačiť dátum výroby a číslo šarže, znížiť proces balenia fľaše a zvýšiť efektivitu výroby.

Aplikácia

Môže byť použitý na etikety, kartónové škatule, rôzne karty, papierové listy, rozložené papierové škatule, PE vrecká, knihy a podobne a tiež môže byť nalepený ochrannými fóliami na povrch rôznych výrobkov.