Automatický stroj na označovanie mokrým lepidlom

Automatický stroj na označovanie mokrým lepidlom
Stroj na označovanie etiketou na mokré lepidlo na fľaše automaticky etiketuje okrúhle nádoby zo skla, plastu, hliníka, domácich zvierat a lepenky a za studena ich olepuje vo zvislej polohe. Stroj je pevný, všestranný a je skonštruovaný tak, aby poskytoval spoľahlivosť a zvyšoval prevádzkovú efektívnosť, navyše má niekoľko exkluzívnych funkcií, ktoré ponúkajú ďalšie výhody.
1, stroj na označovanie mokrého lepidla prijíma zrelý riadiaci systém PLC
2, stroj na označovanie lepidla obsahuje dopravník, nalepte štítok na fľašu lepidlom
3, Stroj na označovanie mokrým lepidlom sa široko používa na označovanie okrúhlych predmetov v takých priemyselných odvetviach, ako sú potraviny, lieky, denné chemikálie a tak ďalej.

ModelStroj na označovanie fliaš
JAZDUPohon riadený motorom
PRIEMER FĽAŠEФ55-110mm
VÝŠKA FĽAŠE60—450 mm
RÝCHLOSŤ OZNAČOVANIA50 - 120 ks / min
VEĽKOSŤ ŠTÍTKUŠírka: 20 - 220 mm Dĺžka: 80 - 370 mm
VEĽKOSŤ STROJA2 400 * 824 * 1 100 mm
PRESNOSŤ± 1 mm
PríkonAC 220V / 380V 50 / 60HZ 750W

Vlastnosti produktu

* Prevádzka: Štítok so štítkom na mokré lepenie štítkov je možné meniť podľa rôznych veľkostí štítkov.

* Materiál: Lepiaci štítkovací stroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele SUS304

* Konfigurácia: Stroj na označovanie mokrým lepidlom prijíma známe japonské, nemecké, americké, kórejské alebo taiwanské značkové diely

* Na základe zaskrutkovania fliaš je pohyb fliaš stabilnejší.

* Štítok je možné ovládať tak, aby vyhovoval rôznym požiadavkám na označovanie.

* Veľkosť škatule so štítkami je možné meniť podľa rôznych veľkostí štítkov. Obsluha je pohodlná a ľahká.

* Používa čerpadlo na lepidlo a lepidlo je možné použiť kruhovo. Množstvo tečúceho lepidla je tiež možné zmeniť tak, aby vyhovovalo rôznym požiadavkám na označovanie.

* V porovnaní so samolepiacimi štítkami sú papierové štítky lacné.

Detaily

Výhody

1. Celý stroj používa nehrdzavejúcu oceľ 304 a pokročilú hliníkovú zliatinu, spĺňa požiadavku GMP.

2. Automatické odosielanie štítkov, automatické vkladanie, automatické označovanie, ktoré výrazne zvyšuje účinnosť označovania.

3. Pokročilý kompatibilný systém rozhrania človek - stroj, jednoduchý a intuitívny, plný funkcií s bohatými funkciami online pomoci.

4. Pomocou rotačného skrutkovacieho vedenia fliaš na dopravníku fľaša beží hladko a jej umiestnenie je spoľahlivé. Pomocou rolovacieho mechanizmu je lepenie štítkov dobré, zvyšuje sa spoľahlivosť štítkovania, ochranné zariadenie je vybavené bez zasielania fliaš, bez označenia, bez pasty, bez označenia a pod.

5. Vysoko čistá medená lepiaca skrinka je zladená s valčekom z nehrdzavejúcej ocele, aby bol proces presný. Hrúbku lepidla je možné upraviť podľa potreby a lepidlo je rovnaké, aby sa vylúčilo plytvanie lepidlom a únik lepidla.

6. Špeciálny gumený valec je ošetrený niekoľkými procesmi bez deformácie a odolnosti proti opotrebovaniu. Lepidlo je rovnomerné a ľahké a jeho množstvo sa ušetrí.

7. Inteligentné ovládanie, automatické fotoelektrické sledovanie, keď nie je žiadny objekt a žiadne označenie, žiadna automatická korekcia štítka a funkcia automatickej detekcie štítka, aby sa zabránilo úniku lepidla a odpadu zo štítku.

8. Vďaka systému vákuového nasávania a spolupráci s pásom sa štítok môže nalepiť na fľašu hladko.

9. Pomocou frekvenčného meniča je možné ľubovoľne nastavovať otáčky motora a voľne riadiť kapacitu označovania.

10. Môže fungovať samostatne a tiež môže pripojiť výrobnú linku.

11. Dizajn separácie lepiacej skrinky, potiahnutého gumeného kolesa a rotujúcej veže umožňuje jednoduché a rýchle čistenie.

12. Celý stroj je vybraný svetovo preslávenou elektrickou konfiguráciou, aby bola zaistená kvalita, stabilita, dlhšie používanie a menej údržby.

13. Rýchlosť označovania, prepravy a oddeľovania fliaš umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti a upravuje sa podľa potreby.

14. Nastavenie je jednoduché, výmena malého počtu dielov, ako je revolverová hlava, vákuový pás a podobne, sa dá rýchlo upraviť a uspokojiť rôznymi špecifikáciami fľaše. A adaptačné faktory možno vylúčiť na maximum.