Produkty

VKPAK má automatické etiketovacie stroje na papierové etikety citlivé na tlak, ako aj polyetylénové fólie a zmršťovacie etikety na celom tele. Naše automatické systémy môžu byť konfigurované pre predné, zadné, obaľovacie a viacstranné aplikácie. Naše najmodernejšie možnosti zahŕňajú aj technológiu print & apply pre kódovanie UPC.

Spoločnosť VKPAK vyrába širokú škálu automatických systémov označovania, ktoré vyhovujú vašim potrebám v oblasti označovania. Srdcom každého automatického štítkovacieho stroja je jeho riadiaci systém. Spoločnosť VKPAK vyvinula najsofistikovanejšie ovládacie prvky na súčasnom trhu so závratnou radou možností, ktoré sú súčasťou všetkých našich systémov označovania. Ovládacie prvky sú navyše prispôsobiteľné pre špeciálne aplikácie, ktoré máte k dispozícii.

Či už potrebujete vrchnú, spodnú, prednú, zadnú časť, zavinovačku, výstrih alebo akúkoľvek ich kombináciu, môžeme vám poskytnúť automatický systém označovania podľa vašich potrieb. Na tejto stránke nájdete veľa typov štandardných automatických etiketovacích zariadení, ale nebojte sa nám zavolať na akékoľvek špeciálne potreby, ktoré by ste mohli mať, pretože je pravdepodobné, že ich môžeme začleniť do požadovaného etiketovacieho systému.